Nie przegap kolejnych wpisów

czwartek, 29 listopada 2012

Nie tylko piórko jest lekkie.

Dzisiaj coś dla niemowlaków, ale nie tylko. Kiedy mój Maluch był jeszcze na etapie wyłącznie leżenia na plecach, kupowałam różne zabawki, które mogą mu to jakoś urozmaicić.

Jedną z najbardziej ulubionych zabawek był stojak KLIK, ale była też silna konkurencja. Aktywna kostka Bam Bam zachwyciła Malucha od razu.

Gdybym miała określić ją jednym słowem, to byłoby to słowo lekka. Mieliśmy różne kostki, ale żadna nie była aż tak lekka. To bardzo duży plus, zwłaszcza przy kilkumiesięcznych maluchach. Nie ma obaw, że wypadając dziecku z rączek zrobi mu krzywdę. 

Jest bardzo kolorowa i solidnie wykonana. Ma różne faktury, lusterko, sporo wystających elementów, grzechotki, gryzaki, rozciągające się jabłko i otwierane okienko. Mój Maluch do dziś lubi ciągnąć wszystko, co z niej wystaje. Jak był młodszy, kostka często podróżowała z nami samochodem. Dziś ustąpiła już miejsce innym zabawkom.

Pomimo tego, że jest to kostka bez dźwięków (poza szeleszczącymi elementami) i bez efektów świetlnych, potrafi zająć dziecko na dłuższą chwilę. Przeznaczona jest dla maluchów od 3 miesiąca życia.

Kupiłam ją na allegro za 33 zł. Można ją kupić również m.in. tu KLIK.

 
 

Łączna liczba wyświetleń bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...