Nie przegap kolejnych wpisów

czwartek, 31 stycznia 2013

Dylu, dylu nie tylko na badylu

Jednym z naszych hitów od kilku miesięcy jest muzyczne lustro z mikrofonem (niestety brak oznaczeń firmy). Długo szukałam czegoś takiego, bo mój Maluch bardzo lubi muzykę i wszelkiego rodzaju instrumenty. Początkowo chciałam kupić coś bardzo podobnego z firmy Fisher Price (różnica  w zasadzie sprowadza się jedynie do tego, że tam mikrofon jest bezprzewodowy i zabawka kosztuje 3 razy tyle, co nasza), ale niestety nie była dostępna w Polsce. Zdecydowałam się na ten tańszy zamiennik i nie żałuję. 

Zabawka wykonana jest bardzo solidnie, jest bardzo kolorowa i lekka. Lustro jest bezpieczne dla dzieci (naklejona folia, która w zasadzie nie zniekształca naszego odbicia). Maluch lubi się w nim przeglądać, a nawet bawić się sam ze sobą w akuku. 

Do wyboru jest naprawdę wiele różnych melodii, na różnych instrumentach. Do tego kolorowe pianinko, na którym mój Maluch całkiem nieźle sobie radzi, grając utwory własnego autorstwa. Jest też "talerz" dla Dj'a :) Miksujemy na nim z Maluchem fajne kawałki. Jest tam również masa guzików do wciskania, co skutecznie potrafi zająć mojego Malucha. No i jest mikrofon. Wprawdzie niewiele ma wspólnego z prawdziwym mikrofonem, ale jak się przyłoży usta do niego to faktycznie zmiana głosu jest słyszalna. Ze śpiewaniem Maluch radzi sobie znakomicie w swoim własnym języku, ale dużo bardziej woli, kiedy przy mikrofonie zasiada tata. Z racji tego, że mikrofon połączony jest ze stolikiem kabelkiem, sporo czasu zajmuje też Maluchowi jego wkładanie i wyciąganie. 

Stolik jest niski, więc Maluch bawi się nim na siedząco. Pomimo tego, że jest lekki, jest stabilny i nie przewraca się. Jest to jedna z tych zabawek, do której bardzo ciągną również inne dzieci, które nas odwiedzają.

Zabawkę kupiłam na allegro u tego sprzedawcy KLIK za 111 zł. Obecnie nie widzę jej w ofercie, ale być może za jakiś czas znów się pojawi.
P.S. Dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na blog http://szukamy-was.blogspot.com/ w konkursie na Blog Roku 2012. Udało nam się przejść do kolejnego etapu :)Łączna liczba wyświetleń bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...