Nie przegap kolejnych wpisów

sobota, 5 stycznia 2013

Oj, nie lubimy się bardzo!

Dziś przyszła pora na kolejną zabawkę, która mnie zawiodła. Tym razem jest to zabawka do kąpieli, znanej firmy Fisher Price. Chodzi o Wielorybka Zgrywka.

Szajsem tego nazwać nie mogę, bo zabawka jest solidnie wykonana. Ale na tej solidności jej atuty się kończą. Jest ciężka, nieporęczna i przede wszystkim popsuła się po pierwszym użyciu.

Wieloryb miał świecić i tryskać wodą w czasie kąpieli. Trysnął tylko raz, przez krótką chwilę. Świecił trochę dłużej, ale po kilku dniach światło też zgasło. Wymiana baterii nic nie dała. Jedyne co się przydało, to piłka dołączona do niego. Maluch lubi się nią bawić, bo w środku obraca się mała ryba. 

Producent przewiduje tę zabawkę dla dzieci od 6 miesiąca życia. Moim zdaniem bardziej sprawdziłaby się przy trochę starszych dzieciach (przy założeniu, że działa). Nie wiem, czy to tylko nam się trafił taki felerny egzemplarz, czy inne też tak się psują. Jeśli ktoś z Was ma takiego wieloryba, to proszę napiszcie, jak się u Was sprawdził.

Zabawkę Maluch dostał w prezencie prawie rok temu. Aż sama się sobie dziwię, że nadal u nas jest. Można ją kupić za około 60 zł m.in. tu KLIK.


Łączna liczba wyświetleń bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...