Nie przegap kolejnych wpisów

środa, 12 grudnia 2012

Bo klaun potrafi być śmieszny.

Kiedy Maluch był jeszcze w brzuchu, kupiłam mu kilka książek, do których zaczęliśmy sięgać dopiero niedawno.

Jedną z nich jest "Mój pierwszy słowniczek. Język angielski dla dzieci" wydawnictwa Publicat. 

Książka jest bardzo kolorowa, ma sztywne strony i zaokrąglone rogi. Ma proste obrazki, nad którymi jest ich nazwa w języku polskim i angielskim. Obrazków jest 32, po dwa na stronie.

Początkowo książkę tę miałam schowaną gdzieś w szufladzie i zupełnie o niej zapomniałam. Niedawno wpadła mi w ręce i od razu zawołałam Malucha na jej przeglądanie. Angielski na razie nie jest nam do niczego potrzebny, więc skupiamy się na samych obrazkach.

Na ostatnim z nich jest klaun (widać go również na okładce). Niby klaun, jak klaun, ale od samego początku wywołuje u mojego Malucha śmiech. Zwłaszcza wtedy, gdy szybko, po kilkanaście razy mówię to jest klaun. Żadne inne słowo tak na niego nie działa, jak to :D 

Ilustracje są na tyle proste, że dziecku bardzo łatwo je zapamiętać. Wygodny format pozwala Maluchowi na samodzielne przeglądanie książki. Ale jak dojeżdża do klauna, to od razu stuka w niego palcem i czeka na moje występy :)

Książkę kupiłam nad morzem w Taniej Książce za 10 zł. Można ją kupić w bardzo dobrej cenie również m.in. tu KLIK.Łączna liczba wyświetleń bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...